Studio Reklamy Internetowej i Tradycyjnej, Drukarnia

Oferujemy: strony internetowe, pozycjonowanie, materiały reklamowe, projektowanie graficzne, druk materiałów reklamowych

O firmie

Agencja reklamowa primacom.pl to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firmą, działająca w sektorze usług internetowych, graficznych oraz reklamowych. Agencja specjalizuje się w projektowaniu stron, aplikacji internetowych, prac graficznych, pozycjonowaniu oraz opracowywaniu tradycyjnych materiałów reklamowych.

Najlepszą gwarancją jakości oferowanych przez nas usług jest zadowolenie i satysfakcja ze strony naszych Klientów. W swoim portfolio posiadamy wiele projektów zrealizowanych zarówno dla małych firm jak i dużych korporacji oraz jednostek samorządowych czy instytucji państwowych. Tworzymy strony internetowe, sklepy www, systemy web'owe, aplikacje na facebook'a oraz zaawansowane systemy bazodanowe. Specjalizujemy się także w efektywnym prowadzeniu kampanii reklamowych w wyszukiwarkach i w social media oraz analizie ich efektów.

Oferujemy pełen wachlarz usług, produktów i rozwiązań. Tworzeniem stron internetowych zajmujemy się od 2006 roku. Nasze usługi świadczymy dla zainteresowanych na terenie całego kraju. Odległość nie ma tutaj znaczenia, gdyż w dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji szereg narzędzi, które służą do kontaktu w dogodny dla wszystkich sposób.

Nasza oferta skupia się wokół wszelkich usług związanych z reklamą w internecie i reklamą tradycyjną, dzięki czemu możemy zająć się stworzeniem wizerunku Państwa firmy od A do Z.

Staramy się aby nasz projekty były niepowtarzalne, miały swój unikalny klimat dopasowany do branży działalności Państwa firmy. Każdy projekt jest przygotowywany indywidualnie i dopracowywany do chwili aż klient powie, że jest w pełni z niego zadowolony. Wtedy na jego podstawie przygotowujemy stronę.

Specjalizujemy się również w druku materiałów reklamowych, ulotek reklamowych, plakatów, książek, broszur, instrukcji, wizytówek, kalendarzy, plakatów, katalogów, pocztówek, teczek, fotoksiążek, druków medycznych, recept, zaproszeń, ankiet, cenników, instrukcji, biletów, karnetów itd. Gwarantujemy najwyższą jakość druku oraz ekspresowe terminy.

Naszym atutem jest bardzo duża elastyczność gdyż zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta i dobieramy rozwiązania najlepiej pasujące do charakterystyki jego firmy. Wychodzimy z założenia, że obydwie strony umowy muszą być zadowolone i wtedy na pewno wspólnie osiągniemy sukces.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami!

Kontakt

primacom.pl Paweł Kaczmarek
NIP 955-20-94-920
REGON 320941344
telefon: (+48) 609 392 880
gg: 103 468 63
e-mail:info@primacom.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

© 2008 - 2014 Studio Reklamy Internetowej i Tradycyjnej, Drukarnia