Studio Reklamy Internetowej i Tradycyjnej, Drukarnia

Oferujemy: strony internetowe, pozycjonowanie, materiały reklamowe, projektowanie graficzne, druk materiałów reklamowych

Tworzenie stron WWW

Zajmujemy się projektowaniem graficznym na potrzeby tradycyjnych oraz nowych mediów elektronicznych. Projektujemy z dbałością o szczegóły i indywidualny charakter każdego zlecenia. Projektujemy i wykonujemy: strony firmowe i korporacyjne, wizerunkowe portale tematyczne, prezentacje multimedialne, loga, systemy identyfikacji wizualnej, foldery i inne.

Nasi klienci mogą liczyć na pomoc z naszej strony w kwestii efektywnego wykorzystania internetu w promocji firmy. Prowadzimy doradztwo w zakresie e-marketingu. Stworzone przez nas witryny są szybkie i niezawodne w działaniu. Projekt jest testowany i udoskonalany na każdym etapie prac.

Jednocześnie dzięki optymalizacji kodu i elementów graficznych nie muszą Państwo wybierać między estetyką a szybkością i funkcjonalnością. Stała opieka nad serwisem to dodatkowe zalety naszych usług.

Najistotniejsze elementy - logika i struktura serwisu oraz nawigacja w jego obrębie powstają już na samym początku współpracy. Ostateczne ustalenia są wypadkową Państwa oczekiwań i naszych propozycji. Przygotowane projekty prezentujemy w formie przejrzystych projektów graficznych.

Hosting stron WWW

Usługi hostingowe oferowane przez naszą firmę zapewniają bezkonfliktowe utrzymanie Państwa serwisu www oraz aplikacji opartych na technologii internetowej, a także obsługę kont pocztowych w domenie firmowej.

Dzięki doświadczeniu oraz niezawodności naszej infrastruktury hostingowej zapewniamy naszym Klientom ciągłość pracy stron internetowych, kont pocztowych oraz aplikacji rzędu 99,3% w skali roku.

Nasza oferta jest korzystna zarówno dla małych i średnich firm, jak również dla firm, które zainteresowane są kompleksową obsługą pozwalającą aktywnie oraz efektywnie wykorzystywać Internet do celów biznesowych. Przeznaczona jest dla wszystkich, którzy w sposób profesjonalny chcą korzystać z nieograniczonych możliwości Internetu i dzięki temu uzyskiwać znaczne korzyści.

Reklama tradycyjna

W ramach pozostałej działalności naszej agencji oferujemy Państwu:

» gadżety reklamowe (odzież reklamowa, parasole, długopisy, ołówki, magnesy, kubki, szklanki, smycze, pen drive'y),
» outdoor (bannery reklamowe, billboardy, roll-up'y, zabudowę targową, standy, oklejanie samochodów, wyklejanie witryn sklepowych, szyldy i tablice, neony),
» grawerowanie oraz cięcie laserem,
» reklamę wewnętrzną,
» reklamę zewnętrzną,
» reklamę przestrzenną,
» wiele innych.

Pozycjonowanie stron WWW

Pozycjonowanie to usługa polegającą na wypromowaniu serwisu internetowego na najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania dla wybranej grupy fraz. Usługa pozycjonowania jest strategicznym elementem marketingu internetowego firmy. Potencjalni klienci i kontrahenci wykorzystują wyszukiwarki jako podstawowe narzędzie pozyskiwania informacji oraz docierania do stron internetowych.

I tu nasuwa się pytanie - czy warto inwestować w pozycjonowanie? Jeżeli Twoja strona ginie w gąszczu stron konkurencji, nie wyświetla się na frazy które wpisują w wyszukiwarkach potencjalni klienci to warto. W dzisiajszych czasach dobra strona to połowa sukcesu - druga połowa to trafność pozycjonowania. Jak wykazują badania przeprowadzone przez firmę iProspect ponad 50% użytkowników Internetu przegląda jedynie dwie pierwsze strony rezultatów wyszukiwania.

Dzięki pozycjonowaniu strona internetowa jest odwiedzana przez internautów. Ponieważ są to osoby świadomie zapoznające się z informacją wskazaną za pośrednictwem wyszukiwarki, są z punktu widzenia firmy najważniejsi.

Witryna, która w wynikach przeszukiwania zajmuje wysokie pozycje, jest odbierana jako źródło wiarygodnej oraz obiektywnej informacji i w zdecydowany sposób wpływa na lojalność użytkowników oraz zwiększoną skłonność do jej odwiedzania.

Poligrafia / Drukarnia

Nowoczesny park maszynowy i rozbudowana introligatornia pozwalają nam na wykonanie każdego zlecenia - w dużym, średnim i niskim nakładzie.

Specjalizujemy się w druku materiałów szkoleniowych, ulotek reklamowych, plakatów, książek, broszur, instrukcji, wizytówek, kalendarzy, plakatów, katalogów, pocztówek, teczek, fotoksiążek, druków medycznych, recept, zaproszeń, ankiet, cenników, instrukcji, biletów, karnetów itd. Gwarantujemy najwyższą jakość druku oraz ekspresowe terminy.

Dzięki tanim i szybkim przesyłkom kurierskim obsługujemy klientów z całej Polski oraz Europy.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Banery, ulotki, ulotki składane, plakaty, wizytówki, teczki ofertowe, papiery firmowe, notesy, notesy spiralowane, katalogi szyte, katalogi klejone, arkusze plano, zawieszki, kalendarze trójdzielne, kalendarze spiralowane, kalendarze listwowane, podkłady na biurko, kalendarzyki listkowe.

Kontakt

primacom.pl Paweł Kaczmarek
NIP 955-20-94-920
REGON 320941344
telefon: (+48) 609 392 880
gg: 103 468 63
e-mail:info@primacom.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

© 2008 - 2014 Studio Reklamy Internetowej i Tradycyjnej, Drukarnia